ZIELONA SZKOŁA DZIEŃ 8

Drukuj
     Sobota przywitała nas pięknym słońcem. Po śniadaniu mieliśmy zajęcia na basenie, a potem lekcje w plenerze czyli zajęcia ruchowe nad morzem 🙂  Po obiedzie i krótkim odpoczynku poszliśmy plażą do Darłówka, by doładować nasze akumulatorki najpysznejszym paliwem świata czyli lodami i goframi! Po kolacji dowiedzieliśmy się, że dziś wieczorem chce spotkać się z nami Neptun – władca mórz i oceanów. Z wielką ciekawością poszliśmy na plażę, a tam na brzegu morza czekał na nas Neptun wraz ze swoją żoną! Wszyscy przeszliśmy chrzest morski, oczywiście po wykonaniu kilku zwariowanych zadań jakie dał nam do wykonania Neptun, a potem każdy z nas dostał swoje nowe, morskie imię potwierdzone świadectwem chrztu morskiego! Wszyscy świetnie się bawili, a uśmiech nie znikał z naszych opalonych twarzy. O reszcie wydarzeń niech opowiedzą zdjęcia.