OKRĘGOWY KONKURS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO „STARS” ROZSTRZYGNIĘTY!!! MAMY GWIAZDĘ!!!

12 marca, uczniowie klasy 7a, Radomir Chmielewski i Mikołaj Prasoł, wzięli udział w konkursie językowym organizowanym przez ZS Urszulanki w Rybniku. Konkurs składał się z 3 etapów: I – test gramatyczno-leksykalny, II – konwersacja, odpowiedzi na pytania, III – odpowiedzi na pytania z kultury krajów anglojęzycznych. Spośród 60 uczestników, nasi uczniowie, Radomir i Mikołaj, dostali się do pierwszej, najlepszej 10-tki. W finale, I miejsce zajął RADOMIR CHMIELEWSKI!, zdobywając tytuł „Star” i wspaniałą nagrodę, jaką jest roczny kurs wybranego języka obcego w szkole językowej „Albion”. Radomir i Mikołaj byli wspaniali! Serdecznie gratulujemy chłopakom i ich rodzicom!