Pierwszy Rybnicki Test Pływacki

Drukuj
 Pierwszy Rybnicki Test Pływacki dla dzieci, odbędzie się 20.01.2018 (sobota), w godzinach 10.00-17.00 na Pływalni Fundacji PGE Energia Ciepła (wcześniej EDF), przy ul. Podmiejskiej w Rybniku.

Zapisy na test: https://testplywacki.evenea.pl/

To pierwsza taka inicjatywa. Nie są to zawody pływackie, a każdy uczestnik jest indywidualnie obserwowany i testowany przez trenerów pływania.

Celem jest przygotowanie spójnej, wiarygodnej i niezależnej opinii o umiejętnościach pływackich dziecka, aby rodzice wiedzieli, w jakim kierunku podążać z dalszym jego rozwojem, czy też nauką pływania.

W teście mogą brać udział dzieci w wieku 7-14 lat, potrafiące pływać, nie będące członkami żadnego klubu pływackiego ( w Rybniku np. sekcja pływacka RMKS). Mogą być jednak uczestnikami zajęć szkółek pływackich, sekcji amatorskich itp.

Test pływacki