Akademia Bezpiecznego Puchatka

Drukuj
„Akademia Bezpiecznego Puchatka” to ogólnopolski program edukacyjny, który wpisuje się w szczytną inicjatywę poprawienia bezpieczeństwa najmłodszych uczniów szkół podstawowych.

 Celem Puchatkowego programu jest uczenie dzieci bezpiecznych zachowań nie tylko na drodze, ale i w innych sferach ich aktywności: w domu, w szkole czy w czasie zabawy.

W ramach programu szkoła otrzymuje materiały edukacyjne, aby uwrażliwić dzieci i ich rodziców na najważniejsze kwestie związane z bezpieczeństwem. Dodatkowo, dla wszystkich dzieci są specjalne książeczki edukacyjne z ćwiczeniami i zabawami, dzięki którym dzieci będą mogły utrwalać zdobytą w szkole wiedzę oraz cennymi, praktycznymi poradami dla Rodziców. Szkoła otrzymuje też unikalny certyfikat. Udział w programie i wszelkie materiały edukacyjne są bezpłatne.

 

Ulotka dla rodziców