Nabór 2018

Drukuj
Informacja o naborze do Przedszkola nr 37  na  rok 2018/19

Ogłoszenie  dotyczące daty logowania

                                                                                                                                         

Nabór do przedszkoli prowadzonych przez Miasto Rybnik podobnie jak w latach ubiegłych będzie prowadzony w formie elektronicznej. Strona będzie dostępna dla rodziców od piątku 9 marca 2018 r. Będzie można zapoznać się z zasadami  i kryteriami naboru, dostępna będzie pełna oferta przedszkoli oraz harmonogram działań naborowych. Logowanie do systemu rodzice mogą rozpocząć od piatku 9 marca 2018 r. od godziny 9.00 . Zamknięcie witryny naborowej nastąpi 22 marca 2018 r. o godz. 15.00.

Nie decyduje kolejność logowania.  Proszę o wydrukowanie zgłoszenia i rejestrowanie  kart zgłoszeniowych w przedszkolu.

Adres witryny:

www.rybnik.przedszkola.vnabor.pl